Raport

Epidemia koronawirusa

Nie żyje od 8 lat, ale jego żona wciąż dostaje od niego kwiaty na Walentynki

Kiedy w rok po śmierci męża Tracey po raz pierwszy dostała kwiaty, była w szoku (fot. Andia/Universal Images Group via Getty Images)

Mieszkający w Kentucky Rich Cox zmarł na raka w 2012 r. Przed śmiercią chciał upewnić się, że jego żona Tracey zawsze będzie wiedzieć, jak bardzo ją kocha. Od tego czasu co roku Tracey dostaje od niego kwiaty. Sprawę opisało CNN.

Sklepy kochają walentynki. Ile wydają Polacy?

Walentynki w martwym dla branży okresie to prawdziwy dar. Większość Polaków do nowego święta już się przekonała i deklaruje wydanie z tej okazji na...

zobacz więcej

Od 8 lat Rich dostarcza swojej żonie kwiaty na jej urodziny i w Walentynki, mimo że mężczyzna dawno nie żyje. Kiedy w rok po jego śmierci Tracey po raz pierwszy dostała kwiaty, była w szoku, że jej mąż zorganizował to dla niej.

– Byłam smutna, a jednocześnie szczęśliwa, bo wiedziałam, że on zawsze ze mną będzie – powiedziała CNN.

Kwiaty nie przestały przychodzić w 2013 r. Również później, każdego roku Tracey otrzymywała bukiet kwiatów, za każdym razem opatrzony inną wiadomością. „Tracey, mimo że mnie nie widzisz, zawsze tu jestem. Kocham cię. Uwielbiam cię, Rich” – napisano w wiadomości z 2018 r.

– Za każdym razem, gdy je otrzymuję, naprawdę powraca mnóstwo emocji i radosnych łez (…) Naprawdę wracają wszystkie wspomnienia, które udało nam się stworzyć razem – mówi kobieta.

Rich miał 53 lata, kiedy przegrał walkę z rakiem. Bethany, córka Richa i Tracey mówi stacji, że tata powiedział jej i trójce jej rodzeństwa o swoich tajnych planach. – Nie wiemy dokładnie, jak to się dzieje, ale wiemy, że się nie przestanie dziać jeszcze długo – powiedziała.

źródło:
Zobacz więcej