Raport

Epidemia koronawirusa

Z zemsty na byłym mężu zagłodziła psa. Grozi jej do pięciu lat więzienia

Zagłodzona na śmierć suczka w typie huskiego (fot. F/Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt)

O śmiertelnym zagłodzeniu psa przez mieszkankę Wołowa (woj. dolnośląskie), poinformował Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. „Oprawczyni, chcąc zemścić się na swoim byłym mężu, postanowiła skierować swoje sadystyczne skłonności na niewinną istotę” – napisano na profilu instytucji na Facebooku.

Niebezpieczna konstrukcja w Głogowie

Na platformę Twoje Info otrzymaliśmy informację o niebezpiecznej konstrukcji w Głogowie (woj. dolnośląskie). Według naszego informatora uszkodzony...

zobacz więcej

Suczka Lusia, była skrajnie wychudzona, sama skóra i kości – informuje Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Organizacja zaznacza, że „pies nie mógł liczyć chociażby na kroplę wody”, „w ogromnych męczarniach suczka odeszła z tego świata”.

Wspólnie z wołowską Inspekcją Weterynaryjną organizacja zabezpieczyła zwłoki zwierzęcia, w celu wykonania sekcji.

„Oprawczyni, chcąc zemścić się na swoim byłym mężu, postanowiła skierować swoje sadystyczne skłonności na niewinną istotę” –napisano na profilu instytucji na Facebooku.

Kobieta w rozmowie telefonicznej powiedziała pracownicy inspektoratu: „Zwłoki leżały tak przez tydzień, nie miałam psychicznej siły ich posprzątać. Co się stało psu? Nie wiem... zdechł”.

O sprawie została poinformowana policja.

Agnieszce P. za zagłodzenie psa ze szczególnym okrucieństwem może grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej