Raport

Epidemia koronawirusa

Niebezpieczna konstrukcja w Głogowie

Według naszego czytelnika wykończenie balustrady stanowi zagrożenie dla poruszających się po tej drodze osób (fot. Twoje Info/pan Hubert)

Na platformę Twoje Info otrzymaliśmy informację o niebezpiecznej konstrukcji w Głogowie (woj. dolnośląskie). Według naszego informatora uszkodzony element bariery stanowi zagrożenie dla poruszających się po tej drodze osób.

Silny wiatr w całej Polsce. Strażacy interweniowali już prawie 3,2 tys. razy

W związku z silnym wiatrem strażacy od niedzieli w całym kraju interweniowali prawie 3,2 tys. razy. Najczęściej do działań kierowani byli strażacy...

zobacz więcej

„Do dziś nie naprawiono bariery znajdującej się przy drodze wojewódzkiej 292, obok ronda w Głogowie (woj. dolnośląskie)” – poinformował nas pan Hubert mieszkaniec miasta. Czytelnik dodał, że od dłuższego czasu informował o niebezpieczeństwie odpowiednie służby. 

– Proszę zwrócić uwagę, jak odstaje rura, uważam, że jest ona niebezpieczna zwłaszcza dla dzieci, które mają ją na wysokości głowy – podkreśla pan Hubert. 

Według mężczyzny z tej trasy często korzysta osoba niewidoma, dla której ten wystający element bariery stanowi zagrożenie – napisał mieszkaniec Głogowa.   

 

źródło:
Zobacz więcej