Raport

Epidemia koronawirusa

Dramat na dyskotece. Zmarł nastolatek

Ratownicy reanimowali nastolatka w lokalu, niestety bezskutecznie (fot. Pexels)

Sekcja zwłok ma wykazać przyczynę śmierci 16-latka na dyskotece w Mieleszynie (woj. wielkopolskie). Chłopak stracił przytomność i pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Tajemnicza śmierć 21-latka. Ojciec znalazł syna martwego w łóżku

Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wlkp. powadzi postępowanie w sprawie przyczyn śmierci 21-latka z gminy Sieroszewice, którego ciało znalazł w łóżku...

zobacz więcej

Do tragedii doszło w nocy z piątku na sobotę. Funkcjonariusze otrzymali informację o reanimacji nastolatka prowadzonej w jednym z lokali w Mieleszynie.

– Pomimo reanimacji przeprowadzonej przez zespół pogotowia ratunkowego tego młodego mężczyzny nie udało się uratować – przekazała oficer prasowy policji w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska.

– Jak się okazało był to 16-letni mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Wynika z nich, że do zgonu tego mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie – wyjaśniła. Dodała, że decyzją prokuratora ciało 16-latka zostanie poddane sekcji zwłok.

Rzecznik gnieźnieńskiej policji nie chciała wypowiadać się na temat możliwych przyczyn zgonu 16-latka. Sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

źródło:

Zobacz więcej