RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rekordowe wyniki portalu tvp.info. „To pokazuje, że TVP spełnia swoją rolę” [WIDEO]

Styczeń był rekordowy dla portalu tvp.info. Odnotowaliśmy liczbę ponad 3,7 mln realnych użytkowników. Głos na ten temat zabrali politycy. – Bardzo się cieszę. Trzymam kciuki, bo to pokazuje, że telewizja publiczna spełnia swoją rolę. Portal internetowy tvp.info spełnia swoją rolę i dociera do ludzi. Życzyłbym, żeby pod koniec roku było 5 czy 7 milionów, aby ta popularność rosła. Jest na to szansa, bo dzisiaj odchodzi się od mediów telewizyjnych na rzecz internetowych. Tym bardziej portal ma dużą szansę, żeby osiągać dobre wyniki – powiedział nam poseł PiS Bartosz Kownacki.

Rekordowy początek roku. Portal tvp.info z najwyższymi wynikami w historii

W styczniu portal tvp.info zanotował ponad 3,7 mln realnych użytkowników. To najwyższy wynik w historii portalu informacyjnego Telewizji Polskiej,...

zobacz więcej

Na temat rewelacyjnych wyników portalu tvp.info głos zabrali również politycy opozycji. – Życzę wam, żeby sukcesów było więcej, widzów było więcej. Im więcej będzie w waszym portalu takiego posła, który nazywa się Tomasz Trela, tym słupki, oglądalności pójdą jeszcze mocniej do góry. Zapraszam do oglądania – stwierdził poseł Tomasz Trela z Lewicy.

Mniej chętnie na temat najwyższej w historii liczby użytkowników odwiedzających portal tvp.info wypowiedział się poseł Mirosław Suchoń z Koalicji Obywatelskiej. – Jeżeli ten wynik jest rzeczywisty, to on jest na pewno taki, który zwraca uwagę. W wielu przypadkach nie liczy się jednak ilość, tylko jakość – mówił poseł KO.

– Portal tvp.info zaczyna być coraz chętniej odwiedzany, ponieważ jest prawdziwy. Życzę wszystkim tego, żebyśmy byli prawdziwi w tym, co robimy i w tym, co mówimy. To jest chyba najważniejsze przesłanie i tego wam życzę – powiedział poseł Robert Telus z PiS.

Senatorowie PO chwalą portal tvp.info. Mówią o dużych zasięgach [WIDEO]

Nie sądziłem, że portal internetowy tvp.info dociera do tak dużej grupy odbiorców – oznajmił wicemarszałek Senatu z Platformy Obywatelskiej Bogdan...

zobacz więcej

– Życzę wam tego, żeby ta oglądalność była taka, jaka jest, ale też informacji rzetelnych i rzeczywiście pokazujących różne opcje. Nie tylko jedną, właściwą rządową – stwierdziła posłanka Lewicy Monika Falej. Zwróciliśmy uwagę, że chętnie rozmawiamy ze wszystkimi, także z jej ugrupowaniem. – No tak, ale tutaj mówimy o życzeniach. Ja życzyłabym wam tego, żeby informacje, które ma do przekazania opozycja, również wybrzmiewały – odpowiedziała posłanka Lewicy.

– Portal ma dość duży zasięg, dobrze się kojarzy. Jest politycznie bardzo szeroko otwarty, bo zamieszcza opinie również opozycji parlamentarnej. Życzę więcej otwarć, wejść, polubień i tak dalej – mówił natomiast poseł PiS Jan Mosiński.

– Jeżeli rzeczywiście takie są wyniki, to należy pogratulować. Każdej stacji, bo media są istotne w życiu publicznym. Życzę, żeby oglądalność była jeszcze większa niż do tej pory – powiedział poseł Lewicy Dariusz Wieczorek.

– Życzyłbym 8 milionów użytkowników i widać wyraźnie, że ta formuła komunikowania się z opinią publiczną znakomicie się sprawdza – stwierdził natomiast senator PiS Jan Maria Jackowski.

źródło:
Zobacz więcej