Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Hołownia zaprezentował swój sztab

Zapowiedział, że w przyszłym tygodniu zamierza otworzyć 16 regionalnych biur „Ekipy Szymona” (fot. PAP/Paweł Supernak)

Jacek Cichocki pokieruje sztabem wyborczym Szymona Hołowni, a pełnomocnikiem wyborczym będzie Michał Kobosko; w Warszawie bezpartyjny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia przedstawił swoich kluczowych współpracowników.

Hołownia tłumaczy się ze spotu. „Protest młodych ludzi przeciw upolitycznianiu katastrofy”

Nie powinno się robić polityki na Smoleńsku, błąd, który popełniliśmy w spocie nie wynikał ze złych intencji – powiedział kandydat na prezydenta...

zobacz więcej

Hołownia poinformował, że szefem jego sztabu wyborczego został były minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki, a pełnomocnikiem wyborczym – dziennikarz Michał Kobosko.

Szymon Hołownia zaznaczył, że ważną osobą w jego sztabie będzie również Olga Adamkiewicz, która zajmie się komunikacją i „dopinaniem strategii informacyjnej”. Koordynacją prac wolontariuszy ma pokierować Agnieszka Buczyńska, a koordynacją prac programowych – Stanisław Zakroczymski.

Kandydat na prezydenta oświadczył też, że jego komitet jest w trakcie dopełniania formalności związanych z rozpoczęciem zbiórki na kampanię.

– Jako jedyny komitet ze znanych mi w tej chwili, jesteśmy w sytuacji, w której musimy te pieniądze zebrać. Poprosimy o nie Polaków, mających nadzieję na zmianę, która się w Polsce dokona. Wierzę, że te pieniądze szybko i sprawnie zbierzemy – mówił Hołownia.

Zapowiedział, że w przyszłym tygodniu zamierza otworzyć 16 regionalnych biur „Ekipy Szymona”.

źródło:

Zobacz więcej