SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Jest hasło Kidawy-Błońskiej na kampanię prezydencką

Kandydatka ma też pokazywać symbol zwycięstwa (fot. PAP/Mateusz Marek)
Kandydatka ma też pokazywać symbol zwycięstwa (fot. PAP/Mateusz Marek)

„Prawdziwa prezydent. Pewna przyszłość” – to hasło wyborcze kandydatki PO na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Stoimy na starcie najważniejszej kampanii wyborczej od 30 lat – podkreślił Bartosz Arłukowicz, szef kampanii wyborczej Kidawy-Błońskiej.

Kidawa-Błońska wiele razy krytykowała mowę nienawiści. „Za nic ma swoje słowa” [WIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska należała do grupy polityków KO, którzy podpisali się pod paktem przeciwko nienawiści. Wielokrotnie krytykowała też mowę...

zobacz więcej

To kampania wyborcza, która „napisze przyszłość naszą, naszych rodzin, naszych dzieci, która zdecyduje o przyszłości Polski i Europy” – mówił Arłukowicz podczas prezentacji hasła na konferencji w Warszawie. – Stajemy do bardzo trudnego boju – podkreślił.

Zwracając się do Polaków zaznaczył, że sztab Kidawy-Błońskiej „chce wlać w nich optymizm, bo rzeczy niemożliwe są do zrobienia”. – Musimy wierzyć w to, że kampania będzie zwycięska – oświadczył Arłukowicz.

Prezentując plakat wyborczy Kidawy-Błońskiej oraz hasło „Prawdziwa prezydent. Pewna przyszłość” Arłukowicz podkreślił, że Polska potrzebuje prawdziwego prezydenta, którego „szefem są Polki i Polacy, a nie prezydenta, którego szefem jest Jarosław Kaczyński”.

Kidawa-Błońska o ujawnieniu materiałów CBA ws. Kwaśniewskich: Obrzydliwy spektakl

Ujawnienie przez CBA materiałów ze śledztwa ws. Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich to obrzydliwy spektakl – uważa kandydatka PO na prezydenta...

zobacz więcej

Arłukowicz zapowiedział też, że sztab Małgorzaty-Kidawy Błońskiej wyrusza w „wielką kampanijną podróż”.

Podkreślił, że będzie to podróż skierowana do ludzi dobrej woli. – My tę kampanię będziemy robić z ludźmi dobrej woli i dla ludzi, którzy życzą Polsce dobrze – mówił. Zapowiedział, że symbolem kampanii Kidawy-Błońskiej będzie „wyciągnięta do Polaków dłoń, a nie wyciągnięty palec”.

– Chcemy przemierzyć Polskę wzdłuż i wszerz. Chcemy przekonać młodszych i starszych, dziewczyny i chłopaków, kobiety i mężczyzn, nasze babcie i dziadków, do tego, żebyśmy zmienili Polskę – mówił szef kampanii.

Rzecznik sztabu Kidawy-Błońskiej, Adam Szłapka zapowiedział, że „gestem” kampanii Kidawy-Błońskiej będzie znak zwycięstwa.

źródło:
Zobacz więcej