RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Rekordowy początek roku. Portal tvp.info z najwyższymi wynikami w historii

Rośnie także średni czas spędzony w serwisie tvp.info (fot. Shutterstock/panitanphoto)

W styczniu portal tvp.info zanotował ponad 3,7 mln realnych użytkowników. To najwyższy wynik w historii portalu informacyjnego Telewizji Polskiej, jednocześnie lepszy od poprzedniego o blisko 600 tys. realnych użytkowników.

Senatorowie PO chwalą portal tvp.info. Mówią o dużych zasięgach [WIDEO]

Nie sądziłem, że portal internetowy tvp.info dociera do tak dużej grupy odbiorców – oznajmił wicemarszałek Senatu z Platformy Obywatelskiej Bogdan...

zobacz więcej

Jak wynika z Badania Gemius/PBI, internauci wygenerowali w pierwszym miesiącu 2020 roku ponad 25 mln odsłon.

Rekordów jest więcej. To także wzrost o aż 30 proc. miesiąc do miesiąca. Rośnie także średni czas spędzony w serwisie tvp.info.

Motorem wzrostu są silnie angażujące treści portalu, rozwój zasięgów w mediach społecznościowych oraz uczestnictwo w globalnych kampaniach informacyjnych, takich jak kampania #WeRemember.

O wynikach portalu wspominali ostatnio – wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz oraz była analityczka Platformy Obywatelskiej, specjalistka od social mediów Anna Mierzyńska.

Naszych czytelników zachęcamy do śledzenia serwisu, w którym codziennie informujemy o najważniejszych wydarzeniach z kraju i świata. Przypominamy o platformie interwencyjnej Twoje Info, numerze interwencyjnym 601 600 100. Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych na Twitterze, Facebooku i Instagramie.

Dostępna jest także wygodna aplikacja mobilna portalu tvp.info.

Znakomite wyniki portalu w styczniu idą w parze z sukcesem kolejnej edycji akcji #WeRemember, która przypomniała o zbrodni Holokaustu, a na celu miała także przeciwdziałanie nienawiści oraz zwalczanie przejawów antysemityzmu i ksenofobii. Łączny zasięg trwającej od 17 do 28 stycznia kampanii to 70 mln (dla „Auschwitz75” – 40 mln). Akcja była prowadzona m.in. przez portal tvp.info i Poland In, głównie w mediach społecznościowych.

źródło:
Zobacz więcej