RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Chciał ogrzać się w nieoznakowanym radiowozie. Policjantom zaproponował narkotyki

Funkcjonariusze zabezpieczyli 2 gramy mefedronu, a 28-latek trafił na noc do policyjnego aresztu (fot. arch. PAP/Mateusz Marek)
Funkcjonariusze zabezpieczyli 2 gramy mefedronu, a 28-latek trafił na noc do policyjnego aresztu (fot. arch. PAP/Mateusz Marek)

Najnowsze

Popularne

Do 3 lat więzienia grozi 28-latkowi, który w Siedlcach zaproponował wspólne zażycie narkotyku nieumundurowanym policjantom. Mężczyzna chciał ogrzać się w nieoznakowanym radiowozie i szukał kompanów do spędzenia reszty wieczoru. Trafił do policyjnego aresztu.

Sejf w lodówce. Narkotyki, złoto i monety

2,5 kg narkotyków, a także sztabki złota i kolekcjonerskie monety trzymał w sejfie umieszczonym w lodówce. Zatrzymany został 26–latek z Sosnowca. W...

zobacz więcej

Jak poinformowała we wtorek sierż. szt. Małgorzata Mazurek z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, nieumundurowani funkcjonariusze prowadzili w weekend nocną obserwację jednego ze sklepów całodobowych. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna i zapytał, czy może wsiąść do ich samochodu i się ogrzać.

– Mężczyzna wyraźnie szukał towarzystwa. Zwracał się do funkcjonariuszy slangiem narkotykowym. Zachęcony do rozmowy w końcu wyjął z portfela torebkę foliową, w której były narkotyki – powiedziała policjantka.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 2 gramy mefedronu, a mężczyzna trafił na noc do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyku grozi mu do 3 lat więzienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej