Polityk Konfederacji publikuje wizerunek szefa PiS jako koronawirusa. „Ewolucja w stronę Soku z buraka”

Polityk napisał o „kryzysie konstytucyjnym” (fot. arch. PAP/Wojciech Olkuśnik0

Jacek Wilk opublikował fotomontaż, na którym wykrzywione zdjęcie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w koronie podpisane jest napisem „KORONAWIRUS”. Dezaprobata z jaką się spotkał b. poseł spowodowała u niego satysfakcję, a w odpowiedzi obraził swoich krytyków. „Uuuuuuuuuu, ale się PiStrolli zleciało, jak widać strzał był bardzo celny” – napisał polityk Konfederacji. W podobnym stylu wypowiedział się niedawno Tomasz Grodzki. Marszałek Senatu stwierdził, że Polska jest jak wirus. – Jesteśmy jak koronawirus, w Brukseli się boją, że on się zacznie rozszerzać – powiedział.

Grodzki porównuje Polskę do koronawirusa. „W Brukseli się boją, że on się zacznie rozszerzać”

– Z prymusa staliśmy się kłopotem Unii Europejskiej – stwierdził w trakcie wystąpienia w Rzeszowie Tomasz Grodzki. Marszałek Senatu zasugerował...

zobacz więcej

„Mamy już poważny kryzys konstytucyjny, w którym naruszono trójpodział władzy: zaczął się od tego, że rząd przestał wykonywać wyroki sądów. To może oznaczać, że sądy nie będą wykonywać ustaw rządu, a co gorsze – że obywatele wezmą przykład z rządu i również oleją sądy i ich wyroki” – napisał polityk Konfederacji.

Zamieścił też grafikę przedstawiającą kolaż zdjęcia prezesa PiS i koron, podpisany „koronawirus”. Chiński koronawirus na całym świecie zabił już ponad 900 osób.

W rozmowie z portalem tvp.info poseł PiS Krzysztof Sobolewski ocenił, że wpis Wilka pokazuje, że w jego przypadku „nadziei jest coraz mniej”. Zdaniem internautów wpis polityka Konfederacji przypomina wpisy hejterskiego profilu „Sok z buraka”.

źródło:
Zobacz więcej