Raport

Epidemia koronawirusa

Wiemy, kto zastąpi Ewę Chodakowską w „Dance, dance, dance”

Jury show „Dance Dance Dance” (fot. TVP)

Krążące od kilku dni plotki zostały oficjalnie potwierdzone. Telewizja Polska właśnie ogłosiła, że Anna Mucha dołączyła do składu jurorskiego show „Dance, dance, dance”. Zastąpi Ewę Chodakowską, która w poprzedniej edycji tego programu oceniała uczestników razem z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zwycięzcami 1. edycji show „Dance, dance, dance”

Zakończyła się pierwsza polska edycja programu „Dance, dance, dance”. Zwycięstwo i 100 tysięcy złotych wywalczyli Wiktoria Gąsiewska i Adam...

zobacz więcej

„Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta! I zapowiada się program pełen: show, emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ważne jest, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja... no cóż... zawsze mówię, to co myślę” – napisała aktorka na Instagramie, potwierdzając tym samym, że pojawi się za stołem jurorskim w drugiej edycji programu „Dance, dance, dance”.

Mucha będzie zasiadać w jury obok Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, co oznacza, że w programie nie zobaczymy Ewy Chodakowskiej, dotychczasowej trzeciej jurorki. W programie rywalizują pary celebrytów, wykonując układy choreograficzne z popularnych teledysków muzycznych. Zwycięski duet, wybrany decyzją widzów, przekaże 100 tys. zł na cele charytatywne.

W tej edycji swoimi umiejętnościami popiszą się następujące pary: Katarzyna i Anna Stankiewicz, Rafał i Krzysztof Jonkiszowie, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz (znani jako Fit Lovers), Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Pierwszy odcinek show zobaczymy 29 lutego.

Anna Mucha może pochwalić się sporym dorobkiem, jeśli chodzi o udział w programach związanych z tańcem. W 2009 r. wygrała „Taniec z gwiazdami”, rok później była jurorką w show „You Can Dance - Po prostu tańcz!”.

źródło:
Zobacz więcej