RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

35–letni ojciec zostawił dzieci w hotelu i zaginął

Informację o zaginięciu zamieściła Grupa poszukiwawczo-ratownicza „Szukamy i Ratujemy” (fot. Policja)

Policja w Ostrowie Wlkp. wszczęła poszukiwania 35–letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który zaginął w Karpaczu. Cztery dni temu mężczyzna wyszedł z pensjonatu, zostawiając dwoje dzieci w wieku 15 i dziewięć lat – przekazała rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji Małgorzata Banaś.

Zostawiła pod drzwiami sąsiadki 14-miesięczne dziecko. Załączyła karteczkę

Czternastomiesięczne dziecko i jego 11-letni brat trafili po awanturze w domu do rodziny zastępczej. Policję wezwała sąsiadka. Dzień wcześniej...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Karpaczu. W jednym z tamtejszych pensjonatów na feriach przebywali mieszkańcy powiatu ostrowskiego – 35–letni mężczyzna z dwójką dzieci w wieku 15 i 9 lat. Około godz. 18 mężczyzna wyszedł z hotelu, zostawiając dzieci.

Wcześniej – jak powiedziała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska – miało dojść do „kłótni z najbliższymi”. Dodała, że po dzieci przyjechała ich matka.

Od tamtego dnia mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. O sprawie zawiadomiono policję w Jeleniej Górze i w Ostrowie Wlkp.

– Wszyscy, którzy mają informacje o miejscu przebywania zaginionego, proszeni są o kontakt z policją – zaapelowała Małgorzata Banaś z policji w Ostrowie wlkp.

Informację o zaginięciu 35–latka, jego dane i zdjęcie na swoim portalu społecznościowym zamieściła Grupa poszukiwawczo-ratownicza „Szukamy i Ratujemy” z Ostrowa Wlkp.

– W dniu zaginięcia ubrany był w granatową, pikowaną kurtkę, spodnie jeansowe, niebieskie buty sportowe oraz czarną czapkę. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, włosy krótkie, z zakolami. Wszelkie informacje o możliwym miejscu pobytu zaginionego mężczyzny prosimy przekazywać pod numer alarmowy 112, numer alarmowy GOPR 601 100 300 lub numer alarmowy SIR 731 112 113” – poinformował prezes Łukasz Mowczan. Dodał, że mężczyznę poszukuje też grupa GOPR Karkonosze.

źródło:

Zobacz więcej