Raport

Epidemia koronawirusa

TVP obsypana nagrodami na gali „Tele Tygodnia”

Siedem statuetek, w tym specjalną Złotą Telekamerę, otrzymały gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas gali rozdania prestiżowych nagród „Tele Tygodnia”, która odbyła się 3 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

„100 lat miłości”. Walentynkowy koncert w TVP2

Dziś o 20:45 w TVP 2 transmisja koncertu z najpiękniejszymi polskimi piosenkami o miłości – od czasów przedwojennych do współczesnych.

zobacz więcej

Złota Telekamera trafiła do twórców serialu „Ojciec Mateusz”. Produkcja Jedynki wygrywała plebiscyt tygodnika w 2011, 2017 oraz 2019 roku. Kinga Preis, znana widzom Jedynki z roli Natalii, gospodyni Ojca Mateusza, serialowego księdza detektywa została uznana za Najlepszą Aktorkę 2019 i w tej kategorii otrzymała statuetkę Telekamery.

Telekamera dla Najlepszego Aktora przypadła Mikołajowi Roznerskiemu, serialowemu Marcinowi z „M jak Miłość”.

W kategorii Juror pierwsze miejsce zajęli Tomson i Baron, oceniający uczestników muzycznego show Dwójki „The Voice Kids”. Statuetka dla Programu Telewizyjnego przypadła „The Voice Kids”, a odebrała ją Cleo, która jest jedną z jurorek show.

Telekamerę dla Osobowości Telewizyjnej otrzymał Rafał Brzozowski, a nagrodę wręczyła mu Ida Nowakowska. Po raz drugi Telekamerę dla Prezentera Informacji zdobył Tomasz Wolny. Statuetkę otrzymał z rąk Marceliny Zawadzkiej, z którą współprowadzi w TVP2 „Pytanie na Śniadanie”.

źródło:
Zobacz więcej