RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rozjechał psa na przejściu i omal nie zabił jego właściciela [WIDEO]

Na DK 91 w Rędzinach – w powiecie częstochowskim – doszło do dramatycznego wypadku. Samochód jadący z bardzo dużą prędkością przejechał psa na przejściu dla pieszych. Kierowca uciekł, szuka go policja.

Kierowca autobusu wyrzucił psa na autostradzie. Tragiczna śmierć zwierzaka

Kierowca autobusu wyrzucił psa na autostradzie, po czym kolejno potrącały go jadące samochody w Karolinie Południowej. Dodger zginął w tragicznych...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem. Kierowca samochodu – prawdopodobnie bmw – jadący z ogromną prędkością zabił na przejściu dla pieszych psa, który przechodził przez drogę ze swoim właścicielem. Zwierzę nie miało żadnych szans. Nagranie z wypadku pojawiło się w internecie.

Sprawa poruszyła internautów, jak informuje fanpage Piraci Drogowi – „po zaślepce z haka, która odpadła z samochodu, wiemy, że to było BMW E60 w złotym kolorze, zderzak od M pakiet”.

Sprawą zajęła się również policja. – Otrzymaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Policjanci już prowadzą czynności, które będą kontynuowane, a których celem jest ustalenie sprawcy wypadku. To zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, bo pies na smyczy traktowany jest jako tzw. integralna część pieszego – powiedziała portalowi czestochowa.naszemiasto.pl Marta Kaczyńska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji.

DK 91 jest jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg w regionie.

źródło:
Zobacz więcej