Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Nowy etap w życiu Agnieszki Radwańskiej. Zdjęcie wyjaśnia wszystko

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę w listopadzie 2018 roku (fot. Lintao Zhang/Getty Images)

Agnieszka Radwańska, jedna z najlepszych polskich tenisistek w historii, będzie mamą. Tą radosną nowiną „Isia” podzieliła się w mediach społecznościowych. „Przyszedł czas na nowy etap w życiu” – napisała na Instagramie. To tekstu dołączyła zdjęcie bucików dla dziecka.

Do postu była tenisistka dołączyła emotikon przedstawiający kobietę z ciążowym brzuszkiem oraz hasztagi: „będę mamą”, „szczęśliwa”, a także „rodzina się powiększa”.

Zawodniczka zostanie mamą po raz pierwszy.

Przyszedl czas na nowy etap w zyciu☺️�� #szczesliwa #rodzinasiepowieksza #będęmamą The time has come for a new stage in life☺️��#happy #familyisgettingbigger #imgoingtobeamommy

11.2k Likes, 572 Comments - Agnieszka Radwanska (@aradwanska) on Instagram: "Przyszedl czas na nowy etap w zyciu☺️�� #szczesliwa #rodzinasiepowieksza #będęmamą The time has come..."


Nowinę przekazał na Twitterze także mąż Agnieszki Radwańskiej Dawid Celt. Radwańska w listopadzie 2018 roku zakończyła karierę. W jej trakcie dotarła m.in. do finału wielkoszlemowego Wimbledonu, triumfowała także w prestiżowym WTA Finals.

źródło:
Zobacz więcej