Raport

#FabrykahejtuPO

Mord na Pradze: kilkadziesiąt ran na ciałach matki i dziecka

Ciało ojca, który prawdopodobnie zabił żonę i dziecko, odnaleziono powieszone w lesie (fot. PAP/Tomasz Gzell)

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa matki i jej dziecka, których odnaleziono martwych na warszawskiej Pradze. Zlecono sekcję zwłok. Na ciałach było kilkadziesiąt ran kłutych – ustalił portal tvp.info. Ojciec, który prawdopodobnie jest sprawcą podwójnego zabójstwa, powiesił się.

Tragedia rodzinna w Warszawie. Nie żyje dwoje dorosłych i 6-latek

W kamienicy przy ul. Tarchomińskiej na warszawskiej Szmulowiźnie znaleziono zwłoki kobiety i jej 6-letniego syna. Polska Agencja Prasowa powołując...

zobacz więcej

Zwłoki 25-letniej kobiety i jej siedmioletniego syna odnaleziono w czwartek w kamienicy przy ul. Tarchomińskiej na warszawskiej Pradze Północ. Podwójnego morderstwa dokonał ojciec dziecka. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ wszczęła śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa. Jak mówi portalowi tvp.info prokurator Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, w trakcie oględzin ciał ujawniono łącznie kilkadziesiąt ran kłutych.

Na ciele matki było ich ponad 20, na ciele dziecka – kilkanaście.

Zlecono także sekcję zwłok mężczyzny – ojca i męża ofiar – który powiesił się w lesie w powiecie lipnowskim. – Jest on prawdopodobnym sprawcą zbrodni – mówi Saduś.

źródło:
Zobacz więcej