RAPORT

Tusk kontra Tusk

Policjanci zatrzymali poszukiwanego gwałciciela. Ukrywał się od 2017 r.

Policjanci z Lublina zatrzymali w czwartek w Warszawie poszukiwanego listem gończym 36-latka (zdjęcie ilustracyjne) (fot. arch PAP / Leszek Szymański)
Policjanci z Lublina zatrzymali w czwartek w Warszawie poszukiwanego listem gończym 36-latka (zdjęcie ilustracyjne) (fot. arch PAP / Leszek Szymański)

Policjanci z Lublina zatrzymali w Warszawie poszukiwanego listem gończym 36-latka, skazanego na trzy lata więzienia za gwałt; ukrywał się od 2017 r.

Prokurator miał chronić przestępców. Sąd odwołuje rozprawy i zasłania się uchwałą SN

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia odwołał wszystkie zaplanowane rozprawy w sprawie wytoczonej prokuratorowi, który miał roztoczyć „parasol...

zobacz więcej

Policjanci z KWP w Lublinie zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości ustalili, że poszukiwany listem gończym 36-letni mieszkaniec Łukowa (Lubelskie) wynajmuje mieszkanie w Warszawie.

„Mężczyzna został zatrzymany (...). Był zaskoczony i nie stawiał oporu. Został już doprowadzony przez policjantów do aresztu śledczego w Warszawie” – poinformował Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

36-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2017 roku. Został skazany na trzy lata pozbawienia wolności za przestępstwo zgwałcenia, którego dopuścił się wspólnie z inną osobą.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej