RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia rodzinna w Warszawie. Nie żyje dwoje dorosłych i 6-latek

Według lokalnych mediów sprawca miał grozić śmiercią również innym osobom (fot. PAP/Tomasz Gzell)
Według lokalnych mediów sprawca miał grozić śmiercią również innym osobom (fot. PAP/Tomasz Gzell)

W kamienicy przy ul. Tarchomińskiej na warszawskiej Szmulowiźnie znaleziono zwłoki kobiety i jej 6-letniego syna. Polska Agencja Prasowa powołując się na nieoficjalne informacje podała, że podwójnego morderstwa dokonał prawdopodobnie ojciec dziecka. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Zwłoki 10-latka w hostelu. Zatrzymano matkę chłopca

Policjanci zatrzymali w sobotę 38-letnią kobietę, mieszkankę powiatu lubelskiego, której 10-letni syn został znaleziony martwy w jednym z hosteli w...

zobacz więcej

Do zabójstwa matki i jej dziecka doszło w nocy z 29 na 30 stycznia na Pradze-Północ, w kamienicy przy ul. Tarchomińskiej.

– W dniu dzisiejszym, w porze nocnej zostały ujawnione zwłoki kobiety oraz dziecka – poinformował 30 stycznia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

Jak dodał, na miejsce przybył prokurator, który przez kilka godzin wykonywał czynności wraz z ekipą dochodzeniowo śledczą z Komendy Stołecznej Policji i Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Prok. Saduś ujawnił, że wstępne ustalenia mówią o udziale osób trzecich. Na razie śledczy nie zdradzają szczegółów i nie potwierdzają nieoficjalnych informacji, jakoby sprawcą był ojciec sześciolatka, który potem odebrał sobie życie.

Według lokalnych mediów sprawca miał grozić śmiercią również innym osobom. Samobójstwo popełnił poza mieszkaniem.

źródło:
Zobacz więcej