RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Poszukiwany łapał stopa. Prosto do aresztu podwieźli go policjanci [WIDEO]

Policjanci z Sulęcina (Lubuskie) zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Mężczyzna wpadł, kiedy próbował złapać tzw. stopa. Zatrzymał pojazd, jednak zamiast pojechać, gdzie chciał, trafił do aresztu. Spędzi tam najbliższe pół roku – poinformowała w środę Klaudia Richter z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Mężczyzna w stroju pandy zatrzymany na Krupówkach. Zaczepiał turystów

Policjanci zatrzymali na Krupówkach w Zakopanem młodego mężczyznę, który w przebraniu pandy zachowywał się natarczywie wobec turystów i natrętnie...

zobacz więcej

We wtorek rano sulęcińscy policjanci otrzymali zadanie doprowadzenia do aresztu śledczego mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary. Pojechali do miejsca jego zamieszkania, jednak go nie zastali.

Kilka godzin później, podczas patrolowania drogi wojewódzkiej nr 137, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę usiłującego złapać tzw. „stopa”. Gdy podjechali bliżej, w autostopowiczu rozpoznali poszukiwanego.

– 32-latek wydawał się dość mocno zdziwiony całym obrotem sprawy, a najbardziej tym, że jego podróż obrała zupełnie niespodziewany kierunek. Najbliższe sześć miesięcy spędzi za kratami. Orzeczona kara miała związek z prowadzeniem pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości – powiedziała Richter.

źródło:

Zobacz więcej