RAPORT

Tusk kontra Tusk

Dziennikarz drwi z Jungkooka. „Andrzejowi Dudzie też nie dawali kiedyś żadnych szans”

Jungkook, 20-letni piosenkarz koreańskiego zespołu BTS został uznany najprzystojniejszym mężczyzną świata w rankingu TC Candler (fot. Han Myung-Gu/WireImage)
Jungkook, 20-letni piosenkarz koreańskiego zespołu BTS został uznany najprzystojniejszym mężczyzną świata w rankingu TC Candler (fot. Han Myung-Gu/WireImage)

– Jak go zobaczyłem, z początku myślałem, że to jest piękna, gładka jak świeży oscypek Tajka. Justin Bieber wygląda przy nim na drwala. (…) W 2019 nie wygraliśmy, ale może wygramy w 2020 r. Andrzejowi Dudzie też kiedyś nie dawali żadnych szans – mówi dziennikarz radia RMF FM o Jungkooku, koreańskim piosenkarzu, który w jednym z rankingów został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę świata. Nagranie umieścił na Twitterze jeden z internautów. Dzień wcześniej w sieci komentowano podobną wypowiedź, która miała paść w TVN.

Tolerancja według TVN: przedtem kpili z osób z nerwicami, teraz z Azjatów

Kpiący materiał na temat koreańskich wykonawców muzyki młodzieżowej, Jungkooka i Junga Ho-seoka wyemitowano w programie „Dzień Dobry TVN”....

zobacz więcej

Wcześniej materiał na temat koreańskich wykonawców muzyki młodzieżowej, Jungkooka i Junga Ho-seoka wyemitowano w programie „Dzień Dobry TVN”. Prowadzących rozśmieszył fakt, że jeden z piosenkarzy został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie.

Internauci, którzy komentowali wydarzenie pod hasztagiem #dziendobrytvnisoverparty (impreza na pożegnanie „Dzień Dobry TVN”) w licznych komentarzach wskazywali na łamanie zasad etyki dziennikarskiej przez TVN. Jeden z nich zamieścił nagranie nadanej w radiu RMF FM audycji, której ton przypomina ten znany z „Dzień Dobry TVN”.

– Jak go zobaczyłem, z początku myślałem, że to jest piękna, gładka jak świeży oscypek Tajka. Justin Bieber wygląda przy nim na drwala. Okazuje się, że nie, to są po prostu nowe standardy piękna i różnorodności i pan Jungkook śpiewa tak... – mówi prezenter RMF FM, po czym puszcza jedną z piosenkę wykonawcy.

– Dla nas, z naszymi owłosionymi, słowiańskimi brzuchami nie ma miejsca w tym pędzącym świecie – mówi w pewnym momencie drugi z prowadzących program.

– W 2019 nie wygraliśmy, ale może wygramy w 2020 r. Andrzejowi Dudzie też kiedyś nie dawali żadnych szans – dodaje pierwszy z dziennikarzy.

Internauta, który zamieścił nagranie w sieci, zaproponował pozwanie RMF FM.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej