RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zjadła naleśnika z marihuaną i trafiła do szpitala. Zatrzymano jej syna

Policjanci zabezpieczyli około 300 gramów marihuany (fot. Policja)

Matka 28-latka trafiła do szpitala po zjedzeniu naleśnika, w którym była marihuana; syna kobiety zatrzymano – podała podlaska policja. W mieszkaniu i aucie znaleziono też 300 gramów marihuany.

Likwidacja nielegalnych plantacji marihuany. Zaopatrywali się w nich pseudokibice

Stołeczni policjanci zlikwidowali sześć plantacji konopi, zabezpieczyli ponad 9 km marihuany i zatrzymali trzy osoby. 45-letni mężczyzna i jego...

zobacz więcej

W piątek wieczorem mężczyzna zadzwonił na policję z informacją, że jego matka źle się czuje, bo zjadła naleśnika, w którym była marihuana. Kobieta trafiła do szpitala.

Policja podała, że 28-latek z miejscowości pod Białymstokiem został zatrzymany za posiadanie, uprawę i udzielanie narkotyków. Usłyszał takie zarzuty.

Policjanci zabezpieczyli około 300 gramów marihuany.

„W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili ponad 30 gramów suszu, który znajdował się w encyklopedii między kartkami. Z kolei w aucie mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli dwie doniczki z krzakami konopi. Waga zabezpieczonych krzaków to ponad 250 gramów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli również sprzęt służący do uprawy roślin” – podała w komunikacie podlaska policja.

źródło:

Zobacz więcej