RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczne odkrycie w Skwierzynie. Policjanci odnaleźli głowę i rękę kobiety

Na terenie jednej z posesji policjanci odkryli rozczłonkowane ciało kobiety (fot. TVP3 Gorzów)

Policjanci odnaleźli w sobotę głowę i rękę kobiety, której rozczłonkowane ciało odkryto dzień wcześniej na terenie jednej z posesji w Skwierzynie (woj. lubuskie). Miejsce, w którym znajdywały się fragmenty zwłok, wskazał podejrzany o morderstwo konkubent ofiary.

Rozczłonkowane zwłoki kobiety w komórce. Pijany konkubent zatrzymany

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci 64-letniej mieszkanki Skwierzyny w woj. lubuskim. Jej rozczłonkowane zwłoki...

zobacz więcej

Do makabrycznego odkrycia na terenie jednej z posesji w Skwierzynie doszło w czwartek. W przydomowej komórce znaleziono rozczłonkowane ciało 64-letniej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni mógł dokonać 68-letni konkubent ofiary.

Część ciała – od pasa w dół – znajdowała się w przydomowej szopce, przy pieńku do rąbania drewna. Obok była siekiera. W sobotę w pobliżu rzeki śledczy odnaleźli głowę i rękę kobiety.

Na razie pewne jest to, że ciało zostało rozczłonkowane po śmierci. Nie wiadomo, czy kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, czy została zamordowana.

68-letniemu konkubentowi ofiary postawiono zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Prokurator wystąpił o tymczasowy areszt. Mężczyzna przyznał się tylko do drugiego z zarzucanych mu czynów. Jeśli potwierdzi się, że kobieta została zamordowana, grozi mu dożywocie.

źródło:
Zobacz więcej