Gigantyczny rachunek za cztery godziny korzystania z internetu

Abonent włoskiego operatora przez nieuwagę nie wyłączył internetu w telefonie (fot. REUTERS/Abdullah Rashid)

Rachunek na 16 tys. euro otrzymał od włoskiego operatora posiadacz telefonu komórkowego z Wenecji, który podczas podróży do Ameryki Południowej miał przez cztery godziny włączony internet. Teraz dochodzi swych praw wspierany przez organizację obrony konsumentów.

16 tys. euro za leżenie w wannie przez pięć dni

Instytut Medycyny i Fizjologii Kosmicznej w Tuluzie we Francji proponuje 16 tysięcy euro za spędzenie pięciu dni w wannie. Wystarczy zgłosić się do...

zobacz więcej

Dziennik „La Nuova Venezia” podał w sobotę, że abonent włoskiego operatora przez nieuwagę nie wyłączył internetu w telefonie, a roaming działał przez cztery godziny.

Właściciel agencji nieruchomości otrzymał rachunek na rekordowo wysoką sumę, który przedstawił w biurze prawnym stowarzyszenia obrońców praw konsumentów Adico. Jego prezes Carlo Garofolini powiedział, że organizacja zaskarżyła tę sumę uznając ją za „całkowicie nieproporcjonalną i na granicy absurdu”.

Garofolini dodał, że domaga się wyjaśnień dotyczących wysokości rachunku, gdyż jego zdaniem żądana suma „nie znajduje żadnego usprawiedliwienia”.

źródło:

Zobacz więcej