RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Porsche na niemieckich numerach wjechało w przystanek autobusowy w Gdańsku

20-letnia kobieta została przewieziona do szpitala (fot. arch.PAP/ Marcin Bielecki)

Samochód osobowy wjechał ok. godz. 21 w przystanek autobusowy na ul. Myśliwskiej w Gdańsku. Jedna osoba została ranna. Kierowca i pasażer zbiegli z miejsca zdarzenia - poinformowała w sobotę rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku st. asp. Karina Kamińska.

Pijany kierowca wjechał w przystanek tramwajowy

Nietrzeźwy 31-latek kierujący bmw wjechał w przystanek tramwajowy na ul. Zachodniej w Łodzi. Do wypadku doszło ok. godz. 6 rano. Policja kieruje...

zobacz więcej

W sobotę wieczorem na ul. Myśliwskiej w Gdańsku porsche na niemieckich numerach rejestracyjnych z dużą prędkością wjechało w przystanek autobusowy „Jasieńska”. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe.

„Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przystanek. Wskutek wypadku jedna osoba odniosła obrażenia” – przekazała PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku st. asp. Karina Kamińska.

20-letnia kobieta została przewieziona do szpitala. Mężczyźni, którzy podróżowali porsche uciekli z miejsca zdarzenia. Poszukuje ich policja.

– Przeszukiwany jest pobliski teren. Na miejscu pracuje przewodnik psa tropiącego. Przeglądamy również zapisy z kamer monitoringu i rozmawiamy ze świadkami zdarzenia – powiedziała PAP Kamińska.

Śledczy zabezpieczyli pojazd. Ze wstępnych informacji wynika, że auto nie było kradzione.

źródło:

Zobacz więcej