RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Po szkole nie wrócił do domu. W rowie odnaleziono ciało 16-latka

Poszukiwania trwały od godziny 17 w piątek (fot.arch.PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-letniego mieszkańca Boksyc w gminie Waśniów. Chłopiec po piątkowych zajęciach szkolnych nie wrócił do domu. W sobotę, po całonocnych poszukiwaniach, jego ciało znaleziono w jednym z przydrożnych rowów.

Tragiczny finał poszukiwań radnego z Terespola

Po sześciu dniach poszukiwań odnaleziono ciało Tomasza Sylwesiuka, radnego z gminy Terespol. Samochód, którym się poruszał, wyłowiono wcześniej z...

zobacz więcej

Łukasz Kołodziejczak z Powiatowej Komendy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim powiedział, że poszukiwania trwały od godziny 17 w piątek.

– Ciało chłopca funkcjonariusze policji znaleźli w sobotę około godziny 9 w przydrożnym rowie w miejscowości Momina. Obecnie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora, które pozwolą stwierdzić, czy mieliśmy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem, czy ktoś przyczynił się do śmierci chłopca – dodał funkcjonariusz.

Ciało chłopca znaleziono około 1,5 kilometra od miejsca zamieszkania przy drodze prowadzącej do jego domu. W poszukiwania zaangażowani byli funkcjonariusze policji, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz lokalnych OSP.

źródło:

Zobacz więcej