RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Hołownia ogłosił, kto będzie jego głównym ekspertem ekonomicznym

Piotr Kuczyński (fot.arch.PAP/Jakub Kamiński)

Piotr Kuczyński będzie koordynatorem zespołu moich doradców gospodarczych – poinformował Szymon Hołownia, który zamierza wystartować w wyborach prezydenckich. Jestem dumny, że mogę z nim współpracować – dodał.

Hołownia o Sądzie Ostatecznym: Zwierzęta mnie będą sądzić; świnie, które zjadłem

Zwierzęta, które spotkałem w życiu, będą mnie sądzić na Sądzie Ostatecznym; świat mnie będzie sądził – uważa kandydat na prezydenta, prezenter...

zobacz więcej

O współpracy z Piotrem Kuczyńskim Hołownia poinformował we wpisie na Facebooku. „Najczęściej zadawane pytanie na mój temat: kto stoi za Szymonem Hołownią? Odpowiadam. Jest nas wielu. Dziś przedstawiam Wam Piotra Kuczyńskiego. O pieniądzach, budżetach i finansach wie on wszystko” – napisał.

„Państwo solidarnego dobrobytu, stabilnych warunków dla gospodarki, mądrego zarządzania wspólną kasą tak, by nie przejeść wszystkiego dziś i zostawić coś dla naszych dzieci - koordynowany przez niego zespół moich doradców gospodarczych dowiedzie, że to może się wreszcie stać, że to może się udać” – stwierdził Hołownia, dodając, że kolejne karty odsłoni w przyszłym tygodniu.

Piotr Kuczyński był w przeszłości głównym analitykiem z Domu Inwestycyjnego Xelion, a także głównym analitykiem Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej, o której głośno było w kontekście jej działalności na rynku forex.

Według prokuratury WGI zdefraudowała ponad 340 mln zł, nie ustalono, gdzie trafiały pieniądze. Sąd umorzył postępowanie w tej sprawie.

źródło:

Zobacz więcej