RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Topielec wyłowiony z rzeki. Policja prosi o pomoc i pokazuje jego twarz [ZDJĘCIE]

Do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości (fot. arch. PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Policjanci z Bydgoszczy zamieścili apel, w którym proszą o pomoc w zidentyfikowaniu zwłok mężczyzny, wyłowionego dwa miesiące temu z Brdy pod „Mostami Solidarności” przy ul. Focha w Bydgoszczy. Funkcjonariusze opublikowali drastyczne zdjęcie zwłok.

Mężczyzna wyłowiony z Wisły. Policja pokazała jego twarz

Policjanci z Oświęcimia opublikowali zdjęcie zrekonstruowanej twarzy mężczyzny, którego wyłowiono z Wisły latem 2018 r. Proszą o pomoc w jego...

zobacz więcej

Jak opisuje kujawsko-pomorska policja, mężczyzna miał ok. 45-55 lat, był szczupłej budowy ciała i miał około 170 cm wzrostu. Miał na sobie czarne spodnie, brązową kurtkę.

Policja apeluje do osób, które znają tożsamość mężczyzny lub w jakikolwiek sposób mogą pomóc w jej ustaleniu by zgłaszały się na Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19.

Można także skontaktować się z policjantem prowadzącym sprawę w godz. 7.30-15 pod numerem telefonu 52 525 53 33. Całodobowo z dyżurnym komisariatu pod numerem 52 525 52 69 lub pocztą email: dyzurny-szwederowo@bg.policja.gov.pl powołując się na numer sprawy L.dz. IIKr 4077/19. 

Drastyczne zdjęcie zwłok mężczyzny opublikowała policja na stronie internetowej.

   

źródło:
Zobacz więcej