Raport

Epidemia koronawirusa

Twórcy „Avengers: Koniec gry” wyprodukują „Citadel”. W obsadzie Miss Świata 2000

Priyanka Chopra (fot. John Lamparski/Getty Images)

Bracia Joe i Anthony Russo, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu finansowego dwóch ostatnich części serii „Avengers”, teraz będą produkować dla Amazon Studios serial „Citadel”. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo, że w obsadzie zobaczymy między innymi Richarda Maddena oraz Priyankę Choprę Jonas.

Znamy nominacje do Oscarów. „Joker” bezkonkurencyjny

Najwięcej – 11 nominacji – do tegorocznych Oscarów otrzymał w tym roku „Joker” Todda Phillipsa. Historia o najsłynniejszym psychopacie w historii...

zobacz więcej

Zdjęcia serialu „Citadel” mają być realizowane w kilku miejscach , m.in. w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Indiach i we Włoszech.

W serwisie IMDb produkcja opisywana jest jako „napakowany akcją serial szpiegowski”.

W roli głównej na pewno wystąpi Richard Madden znany z roli Robba Starka w serialu „Gra o tron”. Maddena można było oglądać ostatnio w opowiadającym o burzliwej karierze Eltona Johna filmie „Rocketman”. Partnerować będzie mu jedna z największych gwiazd Bollywood, która obecnie rozwija karierę w Stanach, Miss Świata 2000 Priyanka Chopra Jonas.

Scenariusz do serialu napisze Scott Rosenberg, autor scenariuszy do filmów „Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym”, „Con Air - lot skazańców”, „60 sekund” czy „Jumanji: Następny poziom”. Za indyjską część produkcji odpowiedzialni będą Krishna D.K. oraz Raj Nidimoru. Na koncie tej dwójki znaleźć można między innymi pierwszy indyjski film o zombie: „Go Goa Gone”.

źródło:
Zobacz więcej