RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pijani złodzieje obrabowali dwa sklepy. Jeden z nich rzucił się na policjanta

Na widok policjantów zaczęli uciekać (fot. Policja)
Na widok policjantów zaczęli uciekać (fot. Policja)

Czterech mężczyzn okradło dwa sklepy w woj. lubelskim. Ich łupem padł alkohol, jedzenia i artykuły chemiczne. Na widok policjantów sprawcy zaczęli uciekać; po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Jechał autem przełamanym na pół. Zamierzał pokonać 60 kilometrów

Przełamanym na pół samochodem poruszał się 32-letni mężczyzna, który został zatrzymany w poniedziałek przez opoczyńską policję w okolicy Tomaszowa...

zobacz więcej

Kradzieży dokonano w poniedziałek w Nadrybiu i Ludwinie. Świadkowie zgłosili dyżurnemu, że sprawcy uciekli bmw. Po krótkich poszukiwaniach patrol odnalazł samochód w Dratowie.

Mimo sygnałów funkcjonariuszy kierowca zaczął uciekać; zjechał w głównej drogi i pędził po wale jeziora Dratów. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

W bagażniku samochodu mundurowi znaleźli skradzione w sklepach towary. Okazało się też, że siedzący za kierownicą 26-latek miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie i nie ma prawa jazdy. Kierowca znieważył policjantów i rzucił się na jednego z nich.

Pozostała trójka pasażerów miała od dwóch do trzech promili alkoholu w organizmie.

Wszyscy zatrzymani usłyszą zarzuty kradzieży. Prowadzący auto odpowie też za jazdę bez uprawnień, niezatrzymanie się do kontroli i szereg przestępstw, których dopuścił się w trakcie kontroli.

(fot. Policja)
(fot. Policja)

źródło:
Zobacz więcej