RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Samochód w rzece, kierowca zniknął. Trwają poszukiwania radnego

Jak ustaliła policja, właściciel samochodu – 45-letni radny gminy Terespol (na zdj.) – nie wrócił do domu (fot. Policja)
Jak ustaliła policja, właściciel samochodu – 45-letni radny gminy Terespol (na zdj.) – nie wrócił do domu (fot. Policja)

Służby kolejny dzień prowadzą poszukiwania kierowcy samochodu znalezionego w rzece Krzna w miejscowości Starzynka niedaleko Białej Podlaskiej. Poszukiwany to radny gminy Terespol. W akcję włączyła się grupa nurków z sonarem.

Wypadek z udziałem karetki. Są ranni

Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala po zderzeniu jadącej na sygnale karetki pogotowia z samochodem osobowym. Wypadek miał miejsce...

zobacz więcej

Pusty samochód wyciągnięto z Krzny w sobotę po południu. Wystający z wody dach zobaczył spacerowicz. Jak ustaliła policja, właściciel samochodu, 45-letni mieszkaniec gminy Terespol, nie wrócił do domu. Szukano go w sobotę i niedzielę.

– Mężczyzny nie odnaleziono. Poszukiwania zostały wznowione w poniedziałek rano – powiedziała portalowi tvp.info podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z komendy policji w Białej Podlaskiej. Dodała, że na miejscu jest specjalna grupa nurków z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Lublinie. Dysponują sonarem.

W poszukiwaniach uczestniczyło około 130 osób: policjanci, strażacy zawodowi i ochotnicy, wśród nich strażnicy graniczni i leśnicy. Użyto dronów. – Przeszukiwane było koryto rzeki aż do jej ujścia do Bugu, oraz brzegi – poinformowała policjantka.W poniedziałek znów będzie przeszukiwane koryto Krzny. Ma być użyty specjalistyczny sonar. Jeszcze raz będą też sprawdzane brzegi rzeki.

Nie wiadomo, co się stało z mężczyzną. – Nie wykluczamy żadnej możliwości – zaznaczyła Salczyńska-Pyrchla.

źródło:
Zobacz więcej