Wypadek z udziałem karetki. Są ranni

Policja ustala okoliczności wypadku (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala po zderzeniu jadącej na sygnale karetki pogotowia z samochodem osobowym. Wypadek miał miejsce na drodze w Biłgoraju (woj. lubelskie). Karetka była w drodze po pacjenta.

Tragiczny wypadek na Rajdzie Dakar. Nie żyje motocyklista

Motocyklista Paulo Goncalves zmarł na trasie siódmego etapu Rajdu Dakar – poinformowali organizatorzy. 40-letni Portugalczyk przewrócił się w...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Monte Cassino i Komorowskiego. – Karetka jechała jako pojazd uprzywilejowany z włączonym sygnałem ulicą Bohaterów Monte Cassino, natomiast ulicą Komorowskiego nadjechało terenowe mitsubishi. Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu – powiedziała mł. asp. Joanna Klimek z komendy policji w Biłgoraju.

Lotnicze pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala trzy osoby, które stanowiły załogę karetki. Do lecznicy odwieziono też kierowcę mitsubishi.

– W karetce pogotowia nie było pacjenta. Dopiero jechała do zdarzenia. Policja ustala wszystkie okoliczności wypadku – dodała Klimek.

źródło:

Zobacz więcej