RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Smutny finał poszukiwań zaginionego 50-latka

Wraz z policjantami rozpoczęto przeszukiwanie zaplanowanych sektorów (fot. SiR, Twoje Info)
Wraz z policjantami rozpoczęto przeszukiwanie zaplanowanych sektorów (fot. SiR, Twoje Info)

Ratownicy Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej „Szukamy i Reagujemy” od wczesnych godzin popołudniowych poszukiwali zaginionego mężczyzny. Zgłoszenie dotyczyło 50-letniego mieszkańca miejscowości Ruchocinek (powiat gnieźnieński). Niestety finał poszukiwań okazał się dramatyczny - odnaleziony mężczyzna już nie żył. Informację o akcji poszukiwawczej otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Sporne sprawy warto omówić z doradcami w wojewódzkich punktach informacyjnych PFRON

„Do pełni szczęścia brakuje mi mechanicznej protezy udowej nogi, żebym mógł w końcu pójść do pracy” – napisał do nas pan Artur z Warszawy. Z powodu...

zobacz więcej

– O godzinie 13:15 ratownik dyżurny SiR odebrał zgłoszenie o zaginięciu osoby w powiecie gnieźnieńskim. Ratownicy biorący udział w kweście na rzecz WOŚP przerwali ją i dwoma zastępami udali się na akcję poszukiwawczą – poinformował nas Lukasz Mowczan, rzecznik prasowy SiR.

Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR-01 zostało skierowane do miejscowości Ruchocinek (powiat gnieźnieński) na poszukiwania 50-letniego mężczyzny.

Wraz z policjantami rozpoczęto przeszukiwanie zaplanowanych sektorów. O godzinie 17:46 jeden z ratowników uruchomił alarm SOS w aplikacji mobilnej Szukamy i Ratujemy. Zaginiony został odnaleziony na granicy jednego z wyznaczonych sektorów.

– Niestety, finał okazał się smutny, mężczyzna został odnaleziony martwy – dodał rzecznik prasowy SiR.

źródło:
Zobacz więcej