RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Policjanci z Lublina mają swojego idola. Po pracy ujął już dwóch poszukiwanych

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mieszkaniec Lublina poszukiwany jest na podstawie listu gończego (fot. Policja)

Policjant kryminalny z KWP w Lublinie, kolejny raz w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego. Tym razem ujął 27-latka ściganego listem gończym za rozbój.

Zablokowany wjazd do Kancelarii Prezydenta. Kierowca ciężarówki uderzył w bramę

Kierowca ciężarowego volvo wycofując piątek z ul. Wiejskiej uderzył w zabytkową bramę wjazdową do XVIII-wiecznego Pałacu Branickich w pobliżu...

zobacz więcej

Policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod koniec grudnia w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego za oszustwo 41-latka, z kolei wczoraj będąc po służbie, w autobusie MPK ujął 27-latka poszukiwanego listem gończym za rozbój.

W Świdniku na przystanku przy ul. Jarzębinowej zatrzymał mężczyznę i powiadomił o tym fakcie dyżurnego, który na miejsce przysłał umundurowany patrol. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mieszkaniec Lublina poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez sąd do odbycia kary 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

źródło:
Zobacz więcej