RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ścięta latarnia, kobieta w ciąży w szpitalu. Poważny wypadek w Warszawie

Nissan uderzył w latarnię, a ta spadła na nadjeżdżającego forda (fot. Twoje Info)

Groźny wypadek na wiadukcie nad ul. KEN w Warszawie.  Na jezdni w kierunku Pragi doszło w piątek do kolizji kilku aut. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala. Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Kolizja w Toruniu. Autobus zderzył się z tramwajem [WIDEO]

Na rondzie Hoffmanna w Toruniu doszło do zderzenia autobusu MZK i tramwaju. Nikomu nic się nie stało. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika...

zobacz więcej

– W wypadku została poszkodowana jedna osoba, była to kobieta w ciąży, która została przewieziona do szpitala – powiedział nam podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. Z relacji, które otrzymał policjant, wynika, że auto z nieznanych przyczyn zajechało drogę samochodowi marki Nissan, który uderzył w latarnię, a ta spadła na nadjeżdżającego forda.

– Niestety, prowadząca samochód kobieta w ciąży trafiła do szpitala – dodał Retmaniak.

Jak przekazał policjant, do wypadku doszło tuż po godzinie 17.

Wcześniej do kolizji z udziałem pięciu aut doszło na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej do ulicy Czerniakowskiej.

Policja przypomina, że nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy zależy przede wszystkim od nas samych i od decyzji, które podejmujemy. Pośpiech i chwila nieuwagi na drodze wystarczą, aby doszło do tragedii. Policja podkreśla, że bardzo ważna jest koncentracja i zachowanie bezpiecznej prędkości zwłaszcza w terenie zabudowanym. „Kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu drogowego” – przypominają policjanci.

źródło:
Zobacz więcej