RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Stan zdrowia Sławomira Nitrasa jest stabilny

W czwartek rano w samolocie lecącym z Warszawy do Szczecina zasłabł poseł Sławomir Nitras  (fot.  PAP/Paweł Supernak)
W czwartek rano w samolocie lecącym z Warszawy do Szczecina zasłabł poseł Sławomir Nitras (fot. PAP/Paweł Supernak)

Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras zasłabł w czwartek rano w samolocie na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Konieczna była interwencja służb ambulatoryjnych. Stan polityka jest stabilny.

Poseł Platformy Obywatelskiej stracił przytomność w samolocie

Poseł Koalicji Obywatelskiej zasłabł w samolocie na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie – dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info....

zobacz więcej

– W czwartek rano rozmawiałem z nim. Było wszystko w porządku – powiedział portalowi gs.24.pl Olgierd Geblewicz, szef Platformy Obywatelskiej w Szczecinie. Polityk uspokoił martwiących się o zdrowie posła Koalicji Obywatelskiej. – Informacje dotyczące jego zdrowia są uspakajające – poinformował Geblewicz.

O tym, że Nitras stracił przytomność w samolocie, który miał lecieć do Szczecina, jako pierwszy poinformował portal tvp.info. Po zasłabnięciu poseł trafił do szpitala, gdzie przeszedł badania.

Sławomir Nitras, poseł na Sejm V, VI i VIII kadencji, a także europoseł VII kadencji, kandydował na prezydenta Szczecina w wyborach samorządowych w 2018 r. W wyborach parlamentarnych w 2019 roku kandydował do Sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Uzyskał mandat posła IX kadencji, otrzymując 78 513 głosów.

źródło:
Zobacz więcej