RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Miliony widzów wybrały „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. TVP zdystansowała konkurencję

„Sylwester Marzeń” okazał się hitem sylwestrowej nocy, a TVP zdystansowała konkurencję. „Tłumy pod sceną w Zakopanem i rekord przed telewizorami: pik 8,015 mln o 22.43 na Z. Martyniuku” – poinformował na Twitterze prezes Jacek Kurski. „Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo!” – napisał.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”. Powitaliśmy Nowy Rok! [RELACJA]

Powitaliśmy Nowy Rok. Tradycyjnie najlepsza impreza odbyła się w Zakopanem. „Sylwester Marzeń z Dwójką” zgromadził dziesiątki tysięcy osób na Równi...

zobacz więcej

W Zakopanem wystąpiła plejada gwiazd, m.in. znana z serialu „Zbuntowany Anioł” Natalia Oreiro, Viki Gabor, Zenon Martyniuk, Maryla Rodowicz, Weekend, Golec uOrkiestra, Boys, Kombi i Bayer Full.

W strefie imprezy masowej przy sylwestrowej estradzie na Równi Krupowej Nowy Rok witało 28,7 tys. osób, a wokół sektorów zgromadziło się dodatkowo 38 tys. imprezowiczów – wynika z policyjnych danych. Wraz z nimi przed telewizorami bawiły się miliony Polaków. Konkurencyjne stacje zostały daleko w tyle.

O sukcesie TVP poinformował na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski. „Tłumy pod sceną w Zakopanem i rekord przed telewizorami: pik 8,015 mln o 22.43 na Z. Martyniuku. Sylwester śr: TVP2 6,06 mln (pik 8,015); Polsat 2,1 (pik 2,8 mln); TVN 1,3; (pik 2,08 mln). #SylwesterMarzeń to nowa polska tradycja. Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo!” – napisał.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej