RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Hanna Lis porównała „Sylwestra Marzeń” do zbrodni nazistów i sowietów

Internauci nie zostawili na wpisie Hanny Lis suchej nitki (fot. PAP/Grzegorz Momot)
Internauci nie zostawili na wpisie Hanny Lis suchej nitki (fot. PAP/Grzegorz Momot)

„Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem zgromadził miliony osób przed telewizorami. Dziesiątki tysięcy ludzi świetnie bawiło się również pod sceną na Równi Krupowej. Mimo to dziennikarka Hanna Lis porównała imprezę Telewizji Polskiej do ludobójstw dokonywanych przez nazistów i sowietów.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”. Powitaliśmy Nowy Rok! [RELACJA]

Powitaliśmy Nowy Rok. Tradycyjnie najlepsza impreza odbyła się w Zakopanem. „Sylwester Marzeń z Dwójką” zgromadził dziesiątki tysięcy osób na Równi...

zobacz więcej

„Sowieci i hitlerowcy wymordowali lwią cześć polskiej inteligencji. Ciąg dalszy nastąpił za komuny. Dzieło domyka towarzysz Kurski. Bez jednego wystrzału” – napisała na Twitterze żona Tomasza Lisa.

Wpis wywołał oburzenie internautów i publicystów. „A Pani to chyba napisała bez jednego głębszego namysłu” – napisał publicysta tygodnika „Do Rzeczy” Marcin Makowski.

„Polemizowałbym. Obstawiam, że ten tweet powstał nawet po trzech głębszych »namysłach« – ironizował Daniel Liszkiewicz, zastępca szefa publicystyki TVP INFO. „Co za dno” – zareagował na wpis Hanny Lis poseł PiS Dominik Tarczyński.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej