Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

„Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy”. Bożonarodzeniowe życzenia pary prezydenckiej

Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem – życzenia radosnego i pogodnego świętowania Bożego Narodzenia przekazał prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. W udostępnionym w mediach społecznościowych nagraniu zaznaczyli, by w tym szczególnym okresie pamiętać o osobach potrzebujących.

Witek: „Niech Święta i Nowy Rok 2020 będą czasem dobra dla Polski” [WIDEO]

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek złożyła wszystkim życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jak podkreśliła, te święta mają...

zobacz więcej

– Okażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają – apeluje prezydent.

Para prezydencka – jak zaznaczono na wstępie – kieruje swoje „najserdeczniejsze życzenia” wszystkim rodakom w kraju i za granicą.

– Życzymy Państwu zdrowia, spokoju i radości oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodziny i bliskich – dodała pierwsza dama.

Jak podkreślił z kolei prezydent Andrzej Duda, „niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach”.

– Niech okres Bożego Narodzenia będzie dla Państwa czasem naprawdę niezwykłym. (…) Wszystkim Państwu raz jeszcze życzymy radosnego i pogodnego świętowania – dodają na zakończenie.

źródło:
Zobacz więcej