Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

„Prompter w domu? Szanuję”. Internauci komentują świąteczne życzenia Kidawy-Błońskiej

Komentujący zwracają uwagę, że kandydatka PO na prezydenta nawet nie wspomniała, o jakie święta chodzi (fot. Facebook/Małgorzata Kidawa-Błońska)

Kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska opublikowała na Twitterze życzenia świąteczne. Za komentowanie krótkiego spotu szybko wzięli się internauci, którzy dopatrzyli się na nim m.in. dowodów na to, że polityk czytała życzenia z promptera. Inni zwracają uwagę, że Kidawa-Błońska nawet nie wspomniała, o jakie święta chodzi.

Piosenkarka i gwiazda TVN w spocie KO. Narzekają na brak pieniędzy na chorą córkę

Koalicja Obywatelska opublikowała nowy spot. Zasugerowano w nim, że PiS dzieli Polaków, faworyzując „bogatych” z dużych miast kosztem tych...

zobacz więcej

Swoje komentarze publikowali też dziennikarze i politycy.

„O i Wigilę zrobili 23 grudnia, jeszcze przed Świętami. Bardzo dobry pomysł” – napisał dziennikarz TVP Jacek Łęski. „Wy także macie Wigilię 23 grudnia? Pani Kidawa nagrała przygotowania do Świąt, ale nie wiadomo jakich, bo zaraz przychodzi syn i przyjaciele” – skomentował spot PiS Dominik Tarczyński.

Inni internauci śmieją się z faktu, że w okularach Kidawy-Błońskiej widać odbicie świecącego ekranu, który przypomina prompter. Część zwraca uwagę, że kandydatka PO na prezydenta ani razu nie powiedziała, o jakich Świętach mówi.

„Te błyski odbijające się w okularach to prompter?”, „Gdyby nie choinka z bombką KONSTYTUCJA. Nie skojarzyłbym, że chodzi o życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przez 1min 20 sek Pani Marszałek nie udało się tego wymówić” – czytamy.

źródło:
Zobacz więcej