RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Maradona: Zostałem uprowadzony przez UFO

Diego Maradona opowiedział też o swoim pierwszym razie (fot. arch.PAP/TATYANA ZENKOVICH)
Diego Maradona opowiedział też o swoim pierwszym razie (fot. arch.PAP/TATYANA ZENKOVICH)

Legendarny piłkarz Diego Maradona nie raz już zaskakiwał, a nawet szokował wypowiedziami. Tym razem w wywiadzie dla argentyńskiej telewizji TyC Sports wyznał właśnie, że kiedyś został porwany przez kosmitów.

Diego Maradona ukarany grzywną za poparcie Maduro

Diego Maradona został ukarany grzywną za to, że zwycięstwo meksykańskiego drugoligowca Dorados de Sinaloa, gdzie legendarny argentyński piłkarz...

zobacz więcej

„Boski Diego” został spytany co, sądzi o UFO. Wyznał, że został kiedyś porwany przez obcych. – Dlaczego miałbym zmyślać? Wyszedłem na drinka, a nie było mnie w domu trzy dni. Gdy wróciłem odpowiedziałem, że porwało mnie UFO, ale nie mogę o tym opowiadać – powiedział.

Argentyńczyk pochwalił się również swoim pierwszym stosunkiem seksualnym. Opowiedział, że miał wówczas 13 lat. – Doszło do tego ze starszą panią, w piwnicy. Czytała wówczas gazetę – relacjonował.

Mistrz świata z 1986 roku w minioną środę zrezygnował z funkcji trenera argentyńskiej drużyny Gimnasia La Plata, którą prowadził w zaledwie ośmiu meczach. W piątek jednak zmienił zdanie i wrócił do klubu.

źródło:
Zobacz więcej