RAPORT

Pogarda

„Cicha noc” w TVP Info - dziennikarze śpiewają kolędę

Najnowsze

Popularne

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia dziennikarze TVP Info nagrywają kolędę. W tym roku jest to przepiękna nastrojowa „Cicha noc”, która będzie towarzyszyła widzom TVP Info w okresie świątecznym.

Święta z Telewizją Polską. Sprawdź, co przygotowaliśmy

Od Świąt Bożego Narodzenia dzielą nas niecałe dwa tygodnie, od sylwestra – trzy. W wielu domach już trwają przygotowania. Intensywny okres także w...

zobacz więcej

– Nagraliśmy kolędę, która kojarzy się z najlepszymi świątecznymi chwilami, ciepłem domu, bliskością ukochanych osób – mówią dziennikarze uczestniczący w nagraniu.

Teledysk utrzymany jest w tonacji świetlisto-białej, uroczystej, niemal baśniowej. Ma być spełnieniem marzeń o „białych Świętach”.

– Każdy z nas tęskni za białymi Świętami. Chcielibyśmy, wbrew aurze za oknem, stworzyć taki nastrój Bożego Narodzenia, jaki pamiętamy z dzieciństwa – zdradzają uczestnicy projektu.

W nagraniu wzięli udział dziennikarze i prezenterzy TVP Info. Solowe partie wokalne wykonali: Alicja Sękowska, Agnieszka Oszczyk, Aleksandra Kostka, Zuzanna Falzmann i Kamil Smerdel.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej