RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ciało popularnej pisarki znalezione w lesie. Mąż wśród aresztowanych

Zaginiona kilka dni temu na Dominikanie brytyjska pisarka Lindsey de Feliz została zamordowana. (fot. FB)

Lindsay de Feliz, brytyjska pisarka została zamordowana na Dominikanie, gdzie mieszkała. Jej ciało zakopano w lesie niedaleko domu w Moncoin. Aresztowano już trzech podejrzanych, w tym jej męża Danilo.

Zderzenie autobusu z minivanem szmuglującym ropę. Spłonęło 15 osób

15 osób zginęło w wyniku zderzenia autobusu z minivanem przewożącym przemycaną irańską benzynę w środkowo-zachodnim Pakistanie – poinformowało...

zobacz więcej

Lindsay de Feliz osiedliła się w końcu na Dominikanie. Pracowała, jako instruktorka nurkowania, badaczka i tłumaczka. Napisała dwie książki.

Gdy zaginęła we wtorek, jej przyjaciele rozpoczęli intensywne poszukiwania; zaoferowali 1 tys. dolarów nagrody. W środę policja na Dominikanie potwierdziła, że znalazła zwłoki pisarki.

Wśród aresztowanych jest 50-letni Danilo de Feliz, mąż Lindsay, jego 29-letni syn z pierwszego związku Dani Alberto Feliz Martinez, a także 37-letni Aquilino Rosario Sanchez.
B Prokurator ujawniła, że mąż Lindsay został aresztowany „jako główny podejrzany”.

Ciało znaleziono zakopane w zalesionym terenie, było owinięte w czarne worki używane do karmy dla psów. Wokół szyi owinięta była taśma – powiedzieli policjanci.

Na Dominikanie zniesiono 10 lat temu karę śmierci, ale za zabójstwo De Felizowi i wspólnikom grozi dożywocie.

źródło:
Zobacz więcej