RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Właścicielka psa wsiadła do windy, pupil nie zdążył. Dramatyczna akcja [WIDEO]

Widząc zagrożenie 27-latek rzucił się z pomocą (fot. tt/@Johnnayyeee)

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w jednym z apartamentów w Houston w stanie Teksas, gdy właścicielka psa weszła do windy i od razu zamknęły się jej drzwi; zwierzak, który był uwiązany na smyczy, nie zdążył wsiąść, a winda ruszyła. Na ratunek ruszył mężczyzna, który był świadkiem tej sytuacji. Podbiegł do psa i zaczął gwałtownie uwalniać go z obroży. Internauci okrzyknęli go bohaterem.

Dramatyczna akcja ratunkowa. Żyjącego psa odklejano z asfaltu

Dramatyczna akcja ratowania psa Farcika przyklejonego do asfaltu. – Pies szczekał i piszczał na pomoc przez kilka godzin. Dzięki zaniepokojonemu...

zobacz więcej

27-letni Johnny Mathis z Huston wracał z pracy do domu. Kiedy od wysiadał z windy w apartamentowcu, w którym mieszka, do środka weszła młoda kobieta.

Jej pies nie zdążył wejść do środka. Winda ruszyła, ciągnąc smycz. Widząc, że zwierzę jest w niebezpieczeństwie mężczyzna rzucił się z pomocą.

Nie było łatwo; przeszkadzała długa sierść czworonoga rasy pomeranian. Po kilku nerwowych chwilach Johnny odpiął psa ze smyczy, uwalniając z potrzasku.

Mężczyzna opowiadał potem, że przez cały czas słyszał krzyki przerażonej właścicielki. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Roztrzęsiony pies wylądował w objęciach bohatera, którego wyczyn obejrzało w internecie wiele milionów ludzi.

źródło:
Zobacz więcej