RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rozlewisko i gęsta para wodna na ulicach. W stolicy utknęło ok. 200 samochodów 

W rozlewisku i w gęstej mgle utknęło ok. 200 samochodów (fot. PAP/Mateusz Marek)

Po awarii ciepłowniczej na Mokotowie w rozlewisku i w gęstej mgle utknęło ok. 200 samochodów, w tym siedem autobusów. Strażacy udzielili pomocy 100 osobom – poinformowała Mazowiecka Straż Pożarna.

Duża awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie. Powołano sztab kryzysowy

Doszło do uszkodzenia rury ciepłowniczej z gorącą wodą na ulicy Powsińskiej w Warszawie. – Wyciekło mnóstwo gęstej pary wodnej, strażacy ewakuowali...

zobacz więcej

„Rozlewisko wody ma długość ok. 600 m. Na drodze w rozlewisku i gęstej mgle utknęło ok. 200 samochodów, w tym siedem autobusów. Straż pożarna udzieliła pomocy 100 osobom. Na miejscu jest 20 strażaków i 5 samochodów” – przekazała na Twitterze Mazowiecka Straż Pożarna.

Strażacy otrzymują też zgłoszenia o zalanych piwnicach i garażach.

Na miejscu pracuje kilka załóg policyjnych m.in. stołeczna drogówka, której funkcjonariusze zabezpieczają skrzyżowania. Zablokowana są m.in. ul. Limanowskiego w kierunku Wiertniczej i Powsińska, odcinek ulicy Idzikowskiego, ul. Gołkowska.

Do awarii ciepłowniczej na wysokości adresu Powsińska 67 doszło w środę ok. godz. 9. Uszkodzeniu uległa rura ciepłownicza z gorącą wodą, z której nastąpił wyciek.

źródło:
Zobacz więcej