RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Atak nożownika w szpitalu na Mazowszu

Mężczyzna cierpiał na przewlekłą chorobę alkoholową (fot. Shutterstock/Brian A Jackson)

49-letni mężczyzna przebywający na leczeniu w szpitalu w Kozienicach zaatakował innego pacjenta nożem. Nożownik trafił do szpitala psychiatrycznego.

Krwawy mord na Śląsku. 18-letni Marceli siekierą zabił rodziców i brata

W Ząbkowicach Śląskich w nocy z niedzieli na poniedziałek 18-letni Marceli C. zamordował z użyciem siekiery swoich rodziców i 7-letniego brata. Po...

zobacz więcej

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach asp. Ilona Tarczyńska poinformowała w poniedziałek, że incydent wydarzył się w sobotę wieczorem na oddziale wewnętrznym kozienickiego szpitala.

– 49-letni mężczyzna przebywający w szpitalu na leczeniu zaatakował innego, 77-letniego pacjenta, lekko raniąc go nożem – powiedziała Tarczyńska. Dodała, że mężczyznę obezwładnili zaatakowany pacjent i przebywający akurat w odwiedzinach u innego z chorych były policjant, a obecnie funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

Nożownik został przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Radomiu. Mężczyzna cierpi na przewlekłą chorobę alkoholową; ma uszkodzoną wątrobę. Atak był prawdopodobnie związany z odstawieniem alkoholu.

źródło:

Zobacz więcej