RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaczęła rodzić w samochodzie, w korku w centrum stolicy. Pomogli policjanci [WIDEO]

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia eskortowali do szpitala kobietę, która zaczęła rodzić. Na miejscu znaleźli wózek, na którym z przyszpitalnej rampy przewieźli ciężarną na porodówkę. Wszystko zarejestrowały kamery umieszczone na mundurach policjantów.

Wzrosły niechlubne statystyki. Drogówka bierze się za nietrzeźwych kierowców

W poniedziałek w całym kraju policjanci ruchu drogowego będą prowadzić działania pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki” – powiedział podinsp....

zobacz więcej

Wszystko działo się na jednej z ulic w centrum stolicy. Mężczyzna – przyszły tata – stojąc w korku wiedział, że nie zdąży zawieść swojej ciężarnej żony do szpitala. Poprosił o pomoc śródmiejskich wywiadowców.

Policjanci wiedzieli, że liczy się każda minuta. Do oddalonego o kilka kilometrów szpitala policyjnej asysty na sygnałach błyskowych i dźwiękowych udzieliły dwie załogi.

Na miejscu policjanci wbiegli do budynku w poszukiwaniu wózka, na którym mogliby przewieźć rodzącą kobietę. Kiedy już go znaleźli, błyskawiczne przemieścili się z przyszłą mamą z przyszpitalnej rampy wprost na porodówkę, gdzie nią i jej dzieckiem zajęli się już lekarze.

źródło:
Zobacz więcej