RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Atak na 49-latka wracającego z jarmarku świątecznego. Mężczyzna zmarł w karetce

Policja nie podała jeszcze narodowości sprawców (reuters/Fabrizio Bensch)

Z powodu poważnego urazu głowy zmarł 49-letni Niemiec zaatakowany przez kilkuosobową grupę młodych mężczyzn – podało Deutsche Welle. Do sprzeczki między dwoma parami Niemców oraz 7 młodymi ludźmi, o nieustalonej dotąd narodowości, doszło w piątek wieczorem w centrum Augsburga w okolicy jarmarku świątecznego.

Agresja na lotnisku. Taksówkarz uderzył pasażera i odjechał z innym klientem

Taksówkarz zaatakował podróżującego z Madrytu do Rzymu, łamiąc mu przy tym nos. Włoska policja opublikowała w sobotę wideo – zarejestrowane przez...

zobacz więcej

Mężczyzna wraz z żoną i innym małżeństwem szedł w stronę centrum miasta. Po drodze między nimi a grupą siedmiu mężczyzn wybuchła kłótnia. Jedna z osób – o niezidentyfikowanej wciąż narodowości – zaatakowała Niemca. Mężczyzna tak mocno uderzył 49-latka w głowę, że ten się przewrócił. Mimo reanimacji nie udało się go uratować, zmarł w ambulansie.

Ofiarą napaści został także drugi, 50-letni Niemiec, którego również dostał cios w twarz. Kobietom nic się nie stało. Sprawcy uciekli. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Przypuszczalnie pierwszy opis napastników będzie dostępny w niedzielę.

źródło:
Zobacz więcej