RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Andrzej Piaseczny w „The Voice Senior”: To jest ten moment w życiu

Już w sobotę na antenie TVP2 rozpocznie się pierwsza polska edycja programu „The Voice Senior”. Występy uczestników będzie oceniać jury składające się z legend polskiej muzyki – Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Program poprowadzą: Marta Manowska i Tomasz Kammel. Na scenie swoje muzyczne zdolności będą prezentować osoby po 60. roku życia.

Megadyskoteka na Narodowym i w TVP2. Wyłącznie polscy wykonawcy

„Największa dyskoteka w Polsce” – tak organizatorzy reklamują imprezę „Roztańczony PGE Narodowy 2019”. Kolejna edycja w sobotę, od godz. 20. Na...

zobacz więcej

– Wiek tak naprawdę nie ma znaczenia. To jest ten moment w życiu, w którym możecie pokazać siebie, jakimi jesteście – komentował Andrzej Piaseczny, jeden z jurorów.

„The Voice Senior” od 7 grudnia w każdą sobotę będzie można zobaczyć o 20:05 oraz powtórkę w niedzielę o 11.40 na antenie TVP2. To nowy program, będący modyfikacją cieszącego się ogromną popularnością „The Voice of Poland”.

Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych – „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy skompletują 4-osobowe zespoły. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Z każdej drużyny zostanie wyłoniony jeden uczestnik konkursu. Spośród 16 osób zostanie wybranych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale.

Jednak ostateczny głos będzie należał do widzów, którzy wyłonią zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”.

źródło:
Zobacz więcej