RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragiczny wypadek pod Lublinem. Zginęli młodzi mężczyźni

W wypadku zginęły dwie osoby (fot. arch.PAP/Marcin Bielecki)

Dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na dk 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże - poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie brygadier Mariusz Dyś. Droga była nieprzejezdna przez kilka godzin.

Auto wjechało pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

Nie żyje kierowca samochodu osobowego, który wjechał na niestrzeżonym przejeździe pod pociąg relacji Toruń-Grudziądz w miejscowości Biały Bór (woj....

zobacz więcej

Do wypadku doszło na dk 19, na odcinku Lublin - Kraśnik w miejscowości Strzeszkowice Duże (km 327+300) – informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. Droga w tym miejscu została zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin; policja kieruje samochody na objazdy.

Z informacji, jakie przekazał dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP wynika, że w zderzeniu dwóch aut zginęło na miejscu dwóch dwudziestokilkuletnich mężczyzn, a kolejne dwie młode osoby zostały ranne.

Wskutek wypadku droga została zablokowana na kilka godzin; policjanci kierowali ruch objazdami. Na miejscu pracowało pięć wozów strażackich.

Jak dowiedziała się PAP w straży pożarnej, auta, które brały udział w zderzeniu znajdowały się w odległości około 100 metrów od siebie, co może świadczyć o dużej sile zderzenia.


źródło:

Zobacz więcej