RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Sezon narciarski rozpoczęty. Podzielcie się z nami swoimi zdjęciami

Zdjęcia i wideo przesyłajcie na twoje@tvp.info lub na numer 601 600 100 (fot. Twoje Info/ Bartek Głowacki)

Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą szybciej rozpocząć sezon w Tatrach. Mroźna pogoda w Małopolsce sprzyja sztucznemu dośnieżaniu tras. Dzięki temu wcześniej niż zwykle ruszyły stacje narciarskie. Wszystkich będących na stokach górskich zapraszamy do dzielenia się z nami zdjęciami i wideo. Materiały można przesłać na adres twoje@tvp.info lub numer telefonu 601 600 100.

Rusza pierwszy wyciąg narciarski w Beskidach. Na stoku 30 cm śniegu

Rusza sezon narciarski w Beskidach. Od czwartku będzie można korzystać z wyciągu na Białym Krzyżu – poinformowała Sandra Kulka z informacji...

zobacz więcej

Już od 2 grudnia można szusować na małym wyciągu orczykowym UFO w Bukowinie Tatrzańskiej. Z kolei od 6 grudnia ruszy pierwszy wyciąg w stacji narciarskiej Nosal w Zakopanem. W sobotę 7 grudnia planowane jest uruchomienie wyciągu krzesełkowego Bania w Białce Tatrzańskiej i otwarcie ośrodka narciarskiego w Kotelnicy Białczańskiej.

Na wszystkich stacjach narciarskich armatki śnieżne pracują pełną parą, dzień i noc. Jeżeli pogoda się utrzyma i nie przyjdzie wiatr halny, to wszystkie stacje narciarskie ruszą już 14 grudnia.

źródło:
Zobacz więcej